Kjo është 22 vjeçarja e dyshuar për plago sjen e Vali Corleones (Foto)

news
Advertisement

Sot në orët e para të mëngjesit është plagosur Princ Valentino Corleone. Gazeta Insajderi mëson brenda burimeve të sigurta se 22 vjeçarja që shtiu me ar më zja rri në drejtim të tij ishte Anita Syla. Sipas këtyre burimeve, ajo ka qenë duke bashkëjetuar me Vali Corleone tash e një kohë.
Rasti është konfirmuar edhe nga Policia e Kosovës, të cilët janë duke e trajtuar si ‘Vra sje në Tentativë’.Sipas policisë, në vendin e ngjarjes është gjetur një armë dhe 40 copë fishekë.

Advertisement

Për rastin është njoftuar Prokurori i Shtetit i cili ka urdhëruar që të ngritët Kall ëzim Pen al për ,,Vra sje në tentativë’’ dhe e dyshuara të ndalet në mbajtje për 48 orë.

Advertisement

Leave a Reply

Your email address will not be published.