”Kthejeni Thaçin”, Richard Grenell reagon mbi zhvillimet në veri

news
Advertisement

hIsh-emisari special amerikan për dialogun, Richard Grenell ka reaguar mbi zhvillimet e sotme të fundit në veri të vendit.

Advertisement

Ai përmes twitter shkruan se, shqiptarët e dinë se problemi është kryeministri Albin Kurti dhe për këtë gjë, mbetet një fatkeqësi për sekretarin Anthony Blinken, përcjell Klankosova.tv.

Si rezultat, ai shkruan që të kthehet ish-presidenti Hashim Thaçi

ttps://twitter.com/RichardGrenell/status/1553840930590842880?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1553840930590842880%7Ctwgr%5E3acadbdb692ca51204143aa11c58a141526b7a12%7Ctwcon%5Es1_c10&ref_url=https%3A%2F%2Fklankosova.tv%2Fkthejeni-thacin-richard-grenell-reagon-mbi-zhvillimet-ne-veri%2F

Advertisement

Leave a Reply

Your email address will not be published.