Operohet Çun Lajçi, tregon se çka i tha doktori pasi doli nga salla

news
Advertisement

Aktori i njohur, Çun Lajçi së fundmi ka njoftuar se ka probleme shëndetësore.
Shkaku i këtyre problemeve ai është shtrirë në QKUK ku dhe është bërë operacion

Advertisement

Këtë e ka bërë të ditur ai përmes një postimi të gjatë në rrjetin social Facebook.
“E dini çka m’tha doktori, kur dola nga salla e operacionit? Paske m’ua shkrumua jetën politikanëve me këta damar zemre!”- shtoi tutje ai.
Rikujtojmë se artisti njihet për rolet e tij në filma e seriale të shumta. /Lajmi.net/

Advertisement

Leave a Reply

Your email address will not be published.