Reperi tetovar S4MM bëhet baba për herë të parë

news
Advertisement

Reperi nga Tetova, S4MM, është bërë baba për herë të parë.

Advertisement

Përmes një postimi në InstaStory, ai ka treguar se e ka pritur në jetë fëmijën e tij të parë.

Samir Selimi (emri i vërtetë i artistit) e ka shpërndarë një fotografi, në të cilën e ka paraqitur dorën e foshnjës.

Është mësuar edhe gjinia e fëmijës, S4MM është bërë baba i një vajze.

Ndryshe, tash e një kohë, reperi nuk ka sjellë materiale të reja muzikore. Bahskëpunimi me DJ PM dhe DJ DAGZ, “Tinzake”, ka qenë ndër realizmet më të fundit. /Telegrafi/

Advertisement

Leave a Reply

Your email address will not be published.