Dehari i BDI-së për “8me2”: Nuk e njoh opozitën, kush janë? (Video)

news
Advertisement

I ftuari i radhës në emisionin “8me2” në Monitor.tv, i ftuari i moderatorit Tiron Alili, ka qenë zv/drejtori i pyjeve shtetërore të Maqedonisë, Berat Dehari ku ka folur rreth punës së tij, si zv/drejtor. Në pyetjen e moderatorit për opozitën shqiptare, Dehari ka ironizuar duke thënë se nuk i njeh dhe se pyet se kush është opozitë.

Advertisement

“Kush janë të opozitës, nuk i njoh apo mos janë кëta që duan të bëhet pozitë”, tha Dehari./Monitor.mk

Për më shumë ndiqeni videon:

Advertisement

Leave a Reply

Your email address will not be published.