“S’kam as rrogë”, Aziz Salihu kërkon shtëpi për fëmijët e tij, shprehet i zhgënjyer me Kurtin dhe Vetvendosjen

news
Advertisement

Legjenda e boksit, Aziz Salihu, ishte i ftuar në emisionin “Kendiv” të T7.

Advertisement

Ai rrëfeu për jetën dhe të arriturat e tij, derisa nuk fshehu as zhgënjimin që ka me trajtimin qē po i bëhet nga institucionet.

S’ka shpi, as rrogë, unë për këtë shtet kam boksu”, u shpreh ai.

Po ashtu deklaroi se është i zhgënjyer edhe me kryeministrin Albin Kurti dhe Vetvendosjen që nuk e pranojnë në njē takim.

Rrëfimin e Salihut e gjeni në linkun më poshtë.
https://fb.watch/guy9R_c9u7/

Advertisement

Leave a Reply

Your email address will not be published.