Tayna kapet ‘’matt’’ duke shkëmbyer puthje me futbollistin italian

news
Advertisement

Prej kohësh po përflitet se Tayna është në lidhje dashurie me futbollistin dhe agjentin e futbollit Giovanni Santoro.

Advertisement

Kohë më parë ata janë fotografuar së bashku në Monaco por që nuk konfirmuan asgjë dyshja për marrdhënien që kanë.

Ndërsa ditën e sotme faqja vipat e bllokut ka publikuar një video ku reperja shqiptare shihet duke shkëmbyer puthje me futbollistin italian.

Dyshja duket të jenë duke udhëtuar diku pasi video është bërë në aeroport.

https://www.kosovarja-ks.com/wp-content/uploads/2022/08/IMG_8511.mp4?_=1

Advertisement

Leave a Reply

Your email address will not be published.