Ahmeti takon Agim dhe Lorik Canën

news
Advertisement

Lideri i BDi-së, Ali Ahmeti ka pritr në takim Agim dhe Lorik Canën.
Ahmeti ka thënë se kujtova frymën patriotike dhe sportive të KF Prishtina në vitet tona studentore të 1981 ku Agimi printe pandalshëm drejt ligës së parë asokohe, por edhe grushtat e Lorikut në Beograd për ta mbrojtur flamurin tonë.

Advertisement

Shkrimi i plotë:

Advertisement

Leave a Reply

Your email address will not be published.