U nda nga Blero, por çfarë raporti ka sot Afrona Dika me Teuta Krasniqin?

news
Advertisement

E kaluara e Bleros lidhet ngusht me aktoren e njohur Teuta Krasniqi, me të cilen ishte i martuar dhe gjithashtu ka një vajzë.

Advertisement

Megjithatë, kjo është e shkuara e Bleros, i cili pak kohë pas ndarjes u lidh, fejua e martua me bukuroreshen Afrona Dika.

Siç është bërë e ditur mediatikisht, Blero dhe Afrona i kanë ndarë rrugët mes vete. Kjo e fundit i ka fshirë edhe të gjitha fotot nga faqja e saj në Instagram.

Ndryshe, Afrona vazhdon ta ndjekë në Instagram ish gruan e Bleros, Teuten.

Advertisement

Leave a Reply

Your email address will not be published.