VIDEO +18/ Enca Haxhia i vë sërish zjarrin rrjetit, virale videoja nudo e këngëtares në momente intime me burrin misterioz në Dubai

news
Advertisement

Ajo njihet për fotot provokuese në rrjetet sociale, por këtë herë nuk bëhet fjalë për këtë.

Advertisement

Së fundmi është bërë virale në rrjet një video e nxehtë e Enca Haxhias. Këngëtarja shihet topless, teksa duart e një mashkulli i mbulojnë gjoksin.

Ende nuk është zbuluar identiteti i burrit misterioz në videon e publikuar nga “Joq Albania”. As nga këngëtarja nuk kemi një reagim deri më tani.


Nga ana tjetër kujtojmë që Enca e ka lënë me një anë muzikën dhe “po shijon” jetën siç ajo e konsideron shpesh në rrjetet e saj sociale duke publikuar pamje të vendeve luksoze tropikale ku ajo po kalon pushime e saj verore.

Ndërsa prej disa kohësh këngëtarja shqiptare jeton në Dubai ku është shprehur se ka disa biznese./Panorama Plus

Advertisement

Leave a Reply

Your email address will not be published.