ВИДЕО: Експлодираше камион, возач од Македонија заврши со изгореници

news
Advertisement

Од AMS-Transport & Logistics Services на својот Фејсбук профил објавија видео од експлозија на возило.

Advertisement

Се работи за возило со белградски регистарски таблички, кое било управувано од македонски државјанин.

За среќа, како што велат, возачот поминал само со изгореници.

Според информациите, причината за експлозијата најверојатно е плинска боца.
https://fb.watch/fGKp-aWju7/

Advertisement

Leave a Reply

Your email address will not be published.