A do bëhen ndonjëherë bashkë Fatmir Limani dhe Ali Ahmeti – ja si përgjigjet Limani (VIDEO)

news
Advertisement

Në emisionin “8 me 2” të udhëhequr nga moderatori Tiron Alili, i cili emitohet çdo të shtunë në ora 19:00 në portalin monitor.mk, kësaj jave mysafir ishte Fatmir Limani, nënkryetar i Lëvizjes BESA.

Advertisement

Në pyetjen e gazetarit Alili se a do bëhen ndonjëhere bashk qoftë në ndonjë dasëm apo kafe bashkë Ali Ahmeti me Fatmir Limanin, ky i funit dha një përgjigje të prerë.

Për më shumë ndiqeni përgjigjen e tij në videon më poshtë:

Advertisement

Leave a Reply

Your email address will not be published.