“Burri më kërkon s*ks 100 herë në ditë”, partnerja shokon me ankesën e saj

news
Advertisement

Një çift nga Britania ka një jetë seksuale të pazakontë. Kjo pasi gruaja thotë se bashkëshorti i saj i kërkon 100 herë në ditë të kryejnë marrëdhënie seksuale.
39-vjeçari Lucas Martins është në një lidhje me Vikki Brown që nga viti 2020 dhe që atëherë pretendon se ka gjetur gruan e jetës së tij, me të cilën dëshiron të martohet. Ata u takuan gjatë karantinës në Mbretërinë e Bashkuar, kur 39-vjeçari vizitoi supermarketin Morrisons në qytetin e Stoke-on-Trend.

Advertisement

Tashmë, Vikki pohon se dëshira seksuale e partnerit të saj ka qenë e pazbehur që nga hera e parë që u takuan dhe se kjo ndodh pa pushim gjatë gjithë kohës, deri në atë pikë sa ndonjëherë bëhet e turpshme.
“Gjatë gjithë marrëdhënies ai ka pasur gjithmonë një ereksion, nuk ka fare pushim”, tha ajo, duke shtuar se “ndonjëherë është e turpshme, por ai thjesht qesh për këtë.”
“Ndodh kudo ku jemi. Mund të ndodhë ndërkohë që ne jemi duke bërë një bisedë të përditshme krejtësisht normale si ku do të shkojmë fundjavën tjetër”, shtoi Vikki./abcnews.al

Advertisement

Leave a Reply

Your email address will not be published.