Dua Lipa po qëndron në Kosovë dhe Mozzik ka një porosi për të

news
Advertisement

Dua Lipa me 4 gusht performoi në skenën gjigande të Sunny Hill.

Advertisement

Krahas saj edhe yje të tjerë ngjitën në skenë duke elektrizuar publikun.

Mozzik hyri në Instagram për të shkruar se Dua Lipa është më e mira dhe ka edhe një porosi për të.

Në postimin që ka etiketuar edhe artisten ai i ka kërkuar asaj dhe babait, Dukagjin Lipës të vizitojnë Prekazin.

Advertisement

Leave a Reply

Your email address will not be published.