Sot varroset 22-vjeçari që u vra mbrëmë në Lipjan

news
Advertisement

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmë në Lipjan, ku mbeti një person i vdekur dhe dy të tjerë të plagosur nga arma e zjarrit.
I riu që ka vdekur si pasojë e plagëve të marra është Dardan Gashi.

Advertisement

Policia ka njoftuar se dy personat që dyshohen për vrasjen e tij, janë në arrati.

Familjarët kanë bërë të ditur se varrimi i tij do të bëhet sot, me fillim nga ora 18:00 në fshatin Tërbufc.

Advertisement

Leave a Reply

Your email address will not be published.