E rëndë/ Vetura godet biçikletën, ndërron jetë pesëvjeçari

news
Advertisement

Një pesëvjeçar e ka humbur jetën pasi u go dit nga vetura.

Advertisement

Vik tima ishte duke lëvizur me biçikletë.

Rasti ka ndodhur në rrugën “Shaban Polluzha” në Mitrovicë.

Kështu tha për Klankosova.tv zëdhënësi i policisë për rajonin e Mitrovicës, Avni Zahiti.

“Rreth orës 19:00 është raportuar se në rrugën “Shaban Polluzha” Në Mitrovicë, ka ndodhur një aksident trafiku me pasoja fatale. Në këtë aksident kanë qenë të përfshira, një veturë dhe një biçklist . Si pasojë e aksidentit dhe lëndimeve të pësuara ka humbur jetën viktima-biciklisti i moshes pesë (5) vjeçar”/KlanKosova

Advertisement

Leave a Reply

Your email address will not be published.