“Ja ku ia nisëm përsëri”, me videon e fundit Loredana nxit dyshimet për një rikthim me Mozzik

news
Advertisement

Edhe pse ka kohë që ata kanë përfunduar marrëdhënien e tyre Mozzik e Loredana komentohen ende në media për raportin e tyre. E një video e publikuar së fundmi nga reperja Lori ka bërë që fansat të mendojnë se ajo ia ka dedikuar Mozzit postimin e saj në Tik-tok.

Advertisement

Në videon e publikuar ajo na ka treguar se si do të reagonte nëse do t’i shkruante ish-partneri. Dhe reagimi i saj ishte “Oh, dreqin…Ja ku ia nisëm përsëri”, thuhej në audion virale që shoqëronte videon e artistes.

Advertisement

Leave a Reply

Your email address will not be published.