Lind Ilda Bejleri. Emri i veçantë që ka zgjedhur për vajzën

news
Advertisement

Pritjes së ëmbël i vjen fundi. Moderatorja Ilda Bejleri është bërë nënë për herë të parë. Ajo ka sjellë në jetë një vajzë, dhe emri i veçantë që ka zgjedhur për vogëlushen e saj është Siena.

Advertisement

Ajo e ka mbajtur gjithmonë hermetike jetën personale, por sidomos periudhën e shtatzënisë e ka ruajtur me shumë fanatizëm. Ajo ka ndërprerë daljet televizive teksa në rrjetet sociale tregohet shumë e rezervuar

I vetmi postim i saj në Instagram ka qenë kjo foto ku shfaqet në fillimet e shtatzënisë dhe ndonëse është përpjekur ta mbulojë barkun komentet dhe urimet ishin të shumta dhe asaj nuk i mbeti gjë tjetër veçse ta pranonte.

Ajo ka publikuar vetëm një foto pak kohë më parë me disa mikesha pa u përpjekur të fshihet. Prezantuesja ishte në muajit e fundit të pritjes së ëmbël.

Advertisement

Leave a Reply

Your email address will not be published.