Ndërron jetë Xheki – parukieri i njohur nga Shkupi

news
Advertisement

Një lajm i dhimbshëm është shpërndarë sot në rrjetet sociale. Një nga parukierët e njohur të Shkupit, Xhevair Jakupi – Xheki, ka ndërruar jetë, në moshë të re, shkruan monitor.mk. Lajmin e kanë bërë të fitur miqtë e tij në facebook, duke shprehur ngushëllime familjes dhe miqve të të ndjerit. Siç mësohet, Jakupi për disa muaj ka vuajtur nga një sëmundje e rëndë.

Advertisement

Xhevair Jakupi – Xheki ishte një nga parukierët më të njohur në Shkup, ndërsa klientë të tij ishin shumë personalitete nga jeta publike në Shkup. Monitor.mk shpreh ngushëllime familjes dhe miqve të Xhekit.

Advertisement

Leave a Reply

Your email address will not be published.