Pamje të tme*rrshme, momenti kur gruaja i jep vo*dka foshnjës së saj (VIDEO)

news
Advertisement

Një video e tme rrshme është publikuar në rrjete sociale ku shfaqet një burrë dhe një grua duke i dhënë vo dka një foshnjeje.
Çifti u arre stua në Dover, Kent pasi pamjet u bënë virale dhe nxitën policinë të niste hetimet.

Advertisement

Në klipin prej 14 sekondash, gruaja, e cila besohet se është nëna e vogëlushit, derdh al kool në një kapak të shishes dhe ia jep foshnjës ndërsa ajo mban kokën e tij prapa.

Një burrë që besohet të jetë babai i fëmijës shihet në sfond, në këmbë dhe me sa duket i pavëmendshëm për atë që po ndodhte prapa.
Gjatë klipit të shkurtër, mund të dëgjohet muzikë me zë të lartë ndërsa foshnja, e cila duket të jetë rreth tetë muajsh deri në një vjeç, është e ulur në dysheme me gruan.

Policia konfirmoi se oficerët u thirrën në pronë në Dover, Kent, në orët e para të 21 qershorit pas raportimeve për këtë ngjarje të tmerrshme, transmeton Klankosova.tv

Advertisement

Leave a Reply

Your email address will not be published.