Pas ndajes nga Fjolla, Fisnik Syla konfirmon lidhjen e re të dashurisë

news
Advertisement

Fisnik Syla mori vëmendje falë ish-bashkëshortes së tij Fjolla Morina.

Advertisement

Në rrjete sociale, Fisniku, ishte mjaft aktiv ku në shumë raste edhe ‘thumboi’ Fjollën.

Mirëpo siç duket këta ‘thumba’ Fisniku i la pas dhe filloi lidhjen e re, të cilën e konfirmoi me anë të një postimi.

Ai shihet dorë për dore me një vajzë teksa shijojnë pamjen e bukur të Zvicrës.

Nuk dihet se kush është vajza në foto, pasi Fisniku po preferon ta mbajë larg syrit të publikut.

Advertisement

Leave a Reply

Your email address will not be published.