Selami kujton motrën e ndjerë në tragjedinë e Sofjes

news
Advertisement

 

Advertisement

Drejtori i Drejtorisë së të ardhurave Publike, Abdulselam Selami me anë të një statusi në Facebook ka kujtuar humbjen e motrës në aksidentin e Bullgarisë.

Ky mëngjes i sodit para 1 viti ishte mëngjesi më i rënd që mund ta përjeton një trup njeriu,ishte mëngjes i errët për mua, familjen time si dhe familjarët e 45 engjujve tjerë që humbën jetën në aksidentin tragjik në Bullgari!
Dita ditës dhimbja më e rëndë për juve motër dhe dhëndër, u takofshim aty ku është jeta e përhershme dhe Xheneti të jetë vendëtakimi jonë i ardshëm!
Organeve kompetente për zbardhjen e rastit si në shtetin tonë ashtu edhe në Bulgari ju bëj APEL sa më shpejt ta zbardhin rastin dhe në asnjë mënyrë mos të mendojn se NE familjarët do i harojm si dhe mos të luajn me ndjenjat tona – shkruan Abdulselam Selami.

 

Advertisement

Leave a Reply

Your email address will not be published.