Бруталната старлета од најдобрите агли: Ја прослави „домашното видео“ со фудбалерот, сега повторно го „запали“ Интернетот (ФОТО)

news
Advertisement

Аманда Тривизас повторно ги полуде своите следбеници со фотографии во бикини.
Старлетата Аманда Тривизас се најде на насловните страници на сите медиуми во светот благодарение на „случајната“ интимна објава со мексиканскиот фудбалер Џонатан дон Сантос и после тоа стана многу популарна на Инстаграм, каде редовно ги почестува своите следбеници со разголени фотографии.

Advertisement


Згодната бринета обожава да се фотографира во различни пози, но и во парчиња долна облека и бикини, а сега со своите нови фотографии предизвика бурни реакции на социјалните мрежи


Аманда облече костим за капење со леопард дезени позираше на троседот, додека придружниците се испотија гледајќи ја.
Прво седна, па ја фотографираше својата фигура, а потоа се сврте со грб кон камерата и го покажа задникот во танга

https://www.instagram.com/reel/CUaLgmnlOD3/?utm_source=ig_web_copy_link

Advertisement

Leave a Reply

Your email address will not be published.