Исчезна охриѓанец, ако го видите јавете се на семејството

news
Advertisement

Синоќа во 19 часот исчезнал Фадил Брао од Охрид. Тој со својот автомогил Голф 5 излегол од дома.

Advertisement

Семејството повика доколку некој го види да се јави на телефонскиот број 072 573 364.

Advertisement

Leave a Reply

Your email address will not be published.