Adnan Azizi: Xhepçishti po çet flakë, po i djeg sondazhet fake dhe po ua bën hi!

news
Advertisement

Sekretati organizativ i Lëvizjes Besa Adnan Azizi,në rrjetin social Facebook ka postuar një fotografi nga takimi me banorët e Xhepçishtit duke thënë se masoviteti i sotëm po ua djeg disave sondazhet.
Ja postimi i Azizit:

Advertisement

Advertisement

Leave a Reply

Your email address will not be published.