Humb jetën në aksident tragjik babai i lojtarit të Shkëndijës!

news
Advertisement

Një veturën e tipit BMW mëngjesin e sotëm ka hyrë në korsinë për në rrugën kryesore dhe është përplasur kokë më kokë me një kamion tip “Stayer”, në makinë udhëtonin tre persona shtetas të Maqesonisë, ku si pasojë ka humbur jetën 41 vjeçari S.E. i cili njëherit është edhe prindi i lojtarit të njohur të klubit futbollistik Shkëndija, si dhe pasagjeri tjetër 26 vjeçar D.J. i cili është në gjendje të rëndë shëndetësore shkruan Pa Censurë.

Advertisement

Vetura e cila është aksidentuar mëngjesin e sotëm në rrugën Plovdiv – Karlovë siç raportojnê mediat bullgare e gjithë pjesa e përparme e makinës pothuajse është e shkatërruar. Në zonë ka përfaqësues të policisë së Plovdivit dhe zjarrfikësit, 26 vjeçari ndodhet në urgjencën e Spitalit në Bullgari!/ Pa Censurë

Advertisement

Leave a Reply

Your email address will not be published.