Ishte duke luajtur me motrën/ I riu vr et me thi kë 9-vjeçaren

news
Advertisement

Pak ditë më parë, 9-vjeçarja Lilia Valutyte u v ra në mes të ditës me th ikë nga një i ri në Angli. Mediat britanike kanë bërë publike momentin kur 9-vjeçarja është god itur me thi kë nga një person në rrugë, ndërsa ishte duke luajtur jashtë kafenesë ku punonte nëna e saj.

Advertisement

Siç shihet edhe nga pamjet e bëra publike nga “The Sun” Lilia e vogël dhe motra kanë qenë duke luajtur, ndërkohë që një perosn me thi kë afrohet dhe e që llon për vde kje. Policia ka bërë të mundur pak ditë më parë kapjen e autorit të krim it të rë ndë.

Autori i ngjarjes ishte 22 vjeçar me shtetësi lituaneze dhe identifikimi i tij u bë i mundur falë kamerave të sigurisë.

Advertisement

Leave a Reply

Your email address will not be published.