Policia aksion në Saraj, dëgjohen krsima, dy të arrestuar (VIDEO)

news
Advertisement

Një incident ka ndodhur rreth orës 16 në Saraj, gjegjësisht në qarkoren që lidh Shkupin dhe Tetovën, raporton KlanMacedonia. Nga pamjet që ka siguruar Tv Klan Maqedoni, në një aksion të policisë për kapjen e disa personave janë dëgjuar edhe krisma. Jo zyratarisht mësohet se dy persona janë arrestuar, ndërsa po vijojnë kërkimet të tretin. Nga MPB njoftuan se pas realizimit të operacionit do të dalin me detaje për rastin./KlanMacedonia/

Advertisement

Advertisement

Leave a Reply

Your email address will not be published.